KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944304
nr 1194 4304
Oidentifierad konstnär. Olja på duk, 153x122
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:49:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr